Jakým způsobem raději logujete?
Akce !!!

Nyní máte možnost nakupovat za výhodné ceny.

Reklama

groundspeak

Série římská via appia

CWG - Série římská via appia

 

Keše s tématikou římských zajímavostí ze série na trase pomyslné via appia mezi Mostem-Prahou-Mniškem pod Brdy- Budínkem-Příbramí.

 

Série vznikala jako nápad seznámit kačery se zajímavostmi ze života starověkého Říma. Na pomyslné cestě via appia provedeme kačery po zajímavých místech, výhledech a památkách.


Kešky ze série VIA APPIA:
Via appia - cesta
Via Appia - jak Rimane cestovali?
Via appia - Rimske anticke zemedelstvi
Via Appia - pahorek Lajsnik

 

 

 

via appia

 

Jestliže jste si prošli serii keší a máte zájem o památeční CWG, máte možnost si ho zde objednat a bude Vám doručeno Českou poštou (obyčejným dopisem) na adresu, kterou uvedete, nebo jiným způsobem, který dohodneme.Cena jednoho CWG je 10,-Kč + poštovné dle počtu.

Při osobním odběru pouze 10,-Kč, samozřejme bez poštovného.Po objednání zašleme email s instrukcemi a číslem účtu pro převod. Stačí zaslat peníze na účet a vše ostatní zajistíme my.Větší část celé ceny je jen poštovné České pošty. Takové položky jako balné, či poplatek za připsání na účet, který banka účtuje zde pomíjíme. Je samozřejmě možné počty sdružovat a poslat v jednom dopise (balíčku) více kusů pro celou skupinu kačerů, kteří na sérii byli (pak individuelně přepočítáme poštovné a tím celkovou cenu). Případně můžeme předat CWG na některém z eventů.

 


Jsme také kačeri a řešení se tedy vždy najde. Rozhodně to není děláno pro "business" ... to je snad jasné.